Games Hry v prohlížeči Strategické hry Válečné hry

Desert Operations

Oblíbená vojenská strategie kde se hráč stává velitelem základny a rozšiřuje své území.

Operace Pouštní online –  populární multiplayer browser hra, která byla jmenována jednou z nejlepších her posledních let. Hra je klasická  bitevní strategie, která se odehrává v reálném čase. Musíte budovat své základny, rozšiřovat řady svých vojáků.

Hra vás zavede do daleké budoucnosti,  která se v důsledku zvýšených konfliků mezi mocnými národy vypukly ve strašnou válku o ovládnutí světa.

Desert Operations hraješ ve svém prohlížeči a ovládáš jej pouze pomocí levého tlačítka myši. Herní panely jsou nastaveny na třech stranách – nahoře najdeš kupříkladu mapu a informace o aliancích, na pravé straně zase informace o přátelích, počasí a misích. Rovněž je na pravém herním panelu začátečnická nápověda. V dolním panelu se ti zobrazují příjmy a výdaje.

Desert Operations nabízí budování čtyř typů vojenských jednotek – tedy pozemních, leteckých, vodních a obranných. Každá z nich má svou vlastní charakteristiku.

 

Hrajete přímo z prohlížeče internetu. Hra je navíc zcela zdarma. Registrace i celý průběh ve hře, takže si hru  můžete naplno užít už nyní.

Hra Desert Operations online

  • Browser Games MMOPRG .
  • Hra v reálném čase.
  • Online hra v prohlížeči.
  • Zcela zdarma. Zdarma registrace i celá hra.
  • Tipy a triky

    • Pokud vyhraješ bitvu, můžeš získat maximálně 33 % budov svého nepřítele. Abys toho dosáhl, znič svými jednotkami alespoň polovinu jeho obrany.
    • Pakliže se chceš pustit do boje s nepřítelem, ještě chvíli vyčkej a vyšli na misi raději špionážní jednotky. Potřebuješ totiž vědět, jakému vojsku budeš čelit a dle toho určíš, které tvé jednotky do bitvy vyrazí.

Video jak vypadá hra Desert Operations: