Aktuality

Fallout 76

Fallout 76 bude už konečně k mání, vydání se připravuje na letošní podzim

Už se to blíží, ještě přežít letní prázdniny! Fallout 76, dlouho připravovaná herní pecka, vstoupí mezi hráče PC nebo konzolí v polovině listopadu 2018. Nukleární katastrofa a nutnost spolupráce v týmu, nebo také velice mrzutý konec v divoké pustině. I o tom je legendární série, jejíž další střípek připravuje Bethesda Game Studios. Vault 76, pětistovka různých obyvatel a spoustu hodin nefalšované herní zábavy.

V Západní Virginii se budete brzy cítit doslova jako doma…

Ne každý, koho potkáte ve hře, by mohl být vaším přítelem. A někdy tomu spíš bude i naopak, vždyť pět set obyvatel rozesetých po okolí spolu nemůže vycházet vždy v dobrém. Dokonce, můžete poslat malou jadernou hlavici na ostatní hráče, pádnější argument tu asi nepotřebujeme. Stačí jen najít odpalovací kódy a můžete jít na věc…

Smrtí nic nekončí, to není jen heslo současné esoteriky

Počítá se s klasickým systémem mikroplateb, i když samotné DLC má být k dispozici bezplatně. Podle vývojářů má jít o jakousi „softcore“ verzi hry o přežití, úmrtí postavy neznamená ztrátu postupu nebo ukončení, zážitek z hraní tak lze podpořit i velkým riskem a občasnými chybkami. Ve sběratelské edici získáte mapu herního světa, která bude svítit ve tmě a přilbu s pracovním světlometem, takže budete na apokalypsu – nejen po teoretické stránce – jistě dobře připraveni.

Zdroj: https://bethesda.net/