Sniper Extinction
Mobilní hry Střílečky

Sniper Extinction

Mobilní hra Sniper Extinction obsahuje více než 130 zcela unikátních a precizně propracovaných misí, kterými budete procházet od hodnosti prostého vojína až po plukovníka. Plus vizuální efekty, za které by se nestyděly ani nejprofesionálněji pojaté hry v oboru. Zničit tu můžete úplně vše, co si zamanete, i o tom je totiž svět Sniper Extinction. Hra je pro starší šestnácti let. Tohle omezení je přeci jen nutností, protože tu tečou hektolitry krve. Tedy alespoň po pár hodinách hraní, protože hraní si na odstřelovače je také o hledání precizního úkrytu a chvilce čekání na oběť.

Hra pro dlouhé chvíle

Sniper Extinction Grafika

Zastřílejte si na mobilu a ukrojte trochu z dlouhé chvíle při čekání v kavárně. Se systémem Android od verze 5.0 můžete stahovat zcela bez problémů, instalační balíček zabere jen něco přes třicet megabajtů. Vydavatelem je společnost Barnlek AB. 3D akce, jak má být…

 

Vezměte si odstřelovačku a pár dalších zbraní, totiž, mějte na paměti, že v misích se potkáte i s pořádně těžkou municí.

Sniper Extinction - Mapa světaK dispozici vám bude přehlídka jednotlivých sniperských pomůcek – na výběr je hned patnáct různých kousků. Jste jedním z nejlepších armádních odstřelovačů a teď musíte jít do krutého boje. Invazní armáda odkudsi z hloubi galaxie, která útočí na naši krásnou planetu, totiž musí být bezpodmínečně zastavena. A jako bonusový achievement se v úvodní misi můžete postarat třeba i o pobíhajícího jelena – ale pozor, je hodně rychlý! Buď, jak buď, vyděláte si pár dolarů, ty pak investujete do výzbroje, a tak pořád dokola – jak jednoduché…

Střelbu si opravdu užijete, vzhledem k počtu nepřátel nuda nehrozí

Trochu akce a trochu science fiction. Odpovězte na volání vlasti do zbraně, a kromě odstřelovačky si užijte i těžký kulomet nebo roli osádky bojového vrtulníku Brooklyn Diner. Nechybí ani houfnice, pokud si chcete zkusit, jaké je to zničit celý regiment nepřátel naráz! Podíváte se i do Afghánistánu, ale nechybí ani zamrzlé pláně Aljašky. Díky speciálnímu typu munice prorazíte zeď a proniknete nejlepší neprůstřelnou vestou. Ještě to není dost lákavé?

Trailer