Totally Accurate Battlegrounds
MMO Hry MOBA Střílečky

Totally Accurate Battlegrounds

Hra, která vyšla v červnu 2018 slibuje opravdu skvělý multiplayer. Neberte tu ale vše úplně do detailu a vážně. Ano, Totally Accurate Battlegrounds je totiž spíš taková lehčí parodie na žánr Battle Royale, ještě konkrétněji na hru zvanou už skoro slangově jako „PUBG“. Nesetkáte se tu s princeznou, jejíž volánky vám doslova vezmou vítr z plachet, na takové hry zapomeňte. Je tu obří mapa s grafikou, která symbolizuje svět, kde se každý milovník černého humoru velice rád zasměje.

Instalační balík není nijak obrovský, stáhnete jej za chvilku

Nenáročná hra, jak na PC, tak i na vaši peněženku

Totally accurate battlegrounds má instalační balík zhruba o velikosti jednoho gigabajtu, nebudete proto sedět celé odpoledne u počítače. Hra byla do devátého června letošního roku k dispozici zdarma pro prvních sto hodin hraní. Kdyby vám to ještě nestačilo, koupíte si ji pak za symbolických pět amerických dolarů. Což je v podstatě stovka, že? Vývojáři z herního studia Landfall zaznamenali až neskutečný zájem o tuto hru, v čem je tak zajímavá?

Nároky to určitě nejsou, nepotřebujete na dnešní poměry nadprůměrný počítač, rozhodně pak z kategorie herních mašin. Můžete si vyladit svou postavu do nejmenších detailů, fyzika opravdu odpovídá skutečnosti – ale bugům se tu ještě stále bohužel nevyhnete. Pro někoho bude jistě zdejší boj trochu výstřední, kromě výbušnin a kuší tu můžete použít i pánev. Naštěstí, pro milovníky klasiky, nechybí ani zcela běžné rychlopalné zbraně.

Při střelbě pozor, mohli byste se tu i mírně zakoktávat

A pozor na zpětný ráz odstřelovačky, jak uvidíte třeba v traileru, dokáže vás úspěšně shodit z velkého mostu – game over. Když pomineme létající kamiony a improvizovaný seskok z nich, zbyde ještě tisíc a jedna věc, co vás tu určitě pobaví. Postavy lze porůznu vylepšovat, takže brzy můžete mít zabijáka, kterého by nepřekonali společně ani Johnny English a jen o něco málo legendárnější Rocky. Takže hurá do boje…

Trailer

http://landfall.se/totally-accurate-battlegrounds/